En Kapak Sözler

Örnek: kullanıcı yorumları, altın çilek, ttnet gibi..
En Kapak Seni Seviyorum Sözleri

Kategorisi: Genel ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Seni Seviyorum demek ne kadar güzel bir şey aslında yalnız olan hayatını biriyle birleştirerek bir bütün olmak ölünceye kadar onun olmak güzeldir aldatmadan yalan söylemeden o olmak herkes ister aslında böyle sevgili eş ruh eşi bazen filmlerde kalır böyle heyecanlar hep bir hayal kurarsın hep böyle pembe panjurlu evim olsun içinde çocukların ve güzel beni seven bir eş tabiki hayal değil aslında insan isteyip doğru kişiyi bulduktan sonra olabilir böyle film izlerken kurduğumuz hayaller işte yolunu hazırlamak gerekir tabiki birde orası var işte sevgilinize ya da olma hayalleriyle yanıp tutuştuğunuz sevdiceğiniz için anlamlı olduğunu düşündüğümüz o sözler..

 

 

 

 

 

 

Hani simdi siz “seni seviyorum diyen dillere degilde senin icin aglayan gozlere inan” diyosunuz ya? Heh! Erkekler kolay kolay aglamaz simdi hic biri bizi hic sevmedimi? Bence ask boyle iki kelimeyle anlatilcak biseyde degil 2 kafiye yaptim hadi sana asigim olayi degil. Baskasinin yazdigi sozleri kopyala yapistirta degildir. Sevgi, ask ikisinin gozleriyle kurdugu temastir bence yalniz iki kisi hisseder. İki kelime ask sozcugunden cok iki dakika sicacik bakislari tercih ederim. Tabi bu benim gorusum ama baskasinin yine bi baskasina hissederek yazdigi iki kelimeyi o cok sevdiginiz insanlara kopyala yapistir yapmak bence korsan film izlemek gibi
.

Mutluluk koydum adını. Varlığını hissettiğimde bile, mutlu oluyorum. İyi ki varsın diyorum, adınla başlayan her cümlenin sonunda. Kalbimin her atışında seni hissediyorum. Her nefesimde aşk yağıyor o güzel ismine. Her göz kırptığımda sevgi yağıyor o temiz kalbine. Seni her düşündüğümde, gülüşünle süslüyorum hayallerimi.. İyi ki varsın SENİ ÇOK SEVİYORUM.

Seni adim adim ariyorum.. Her adimimda sana geliyorum.. Korkuyorum ama seni cok seviyorum!

Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan daha büyük dağ bulamadım.

Ben aşka inanmazdım hem de hiç. Şu anda hiç görmediğim birini seviyorum ne garip değil mi? Dünyada tanıdığım ve de geç tanıdığım için en çok pişman olduğum kişi. Onu düşünmekten uyuyamıyorum bile.

Aklıma sen gelince birden durgunlaşıyorum, sadece ve sedece seni düşünüyorum, içimde hep bir umut taşıyorum, biliyorum sadece kendimi kandırıyorum ama ne yapıyım elimde değil seni çok ama çok seviyorum.

Bilmemek ayıp değil öğren diye söylüyorum ‘Seni Seviyorum’ tek gerçeğim!

eni seviyorum aşkım Sinan! Sen benim damarımda akan kanımsın seni seviyorum.

Gecenin son bulunan karanlık güneşi damla damla erirken sana iki şey söylemek istiyorum seni özledikçe seviyor sevdikçe daha da özlüyorum.

Seni seviyorum senin sevmediğini bile bile sevdim belki seversin diye sevdim belkide seni özlemenin bile güzel olduğu için seni sevdim hiç pişman değilim son nefesim değil son nefesimi verdikten sonra bile seni sevmeye devam edeceğim.

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek. Seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevgi demek.

Küçükken kaybolmaktan korkardım! Şimdi kaybetmekten

Şart mı dudaklarımla ‘KAL’ demem gözlerim çığlık çığlığa ‘GİTME’ diye haykırırken.

Sen tatlı bir liseli, bense hayatı olmayan bir serseri.. Beni hor görme ve liseli, bu serseri liselinin eseri..

Sevmek; seviyorum demek değildir! Yüreğinle hissetmektir ve aşk yanında olanı değil bazen gelmeyecek olanı beklemektir. Seni çok seviyorum hayatım!

Sevdiğin seni sevmese de, gözleri seni görmese de, kalbi senin olmasa da bil ki senin içinde birilerinde bunlar vardır belki çok yakınında belki de imkânsız da..

Sen.

Ben.

Ve biz.

Ayın otuz ikisiyiz. Birbirimizin yüreğinde doğum lekesiyiz. Biz bir telefon rehberinde yalnızca iki isimden ibaretiz.

İlk’im! Son’um! herşeyim’sin sen benim. Arkadaşım, sırdaşım, yoldaşım.. Seni sevmek için o kadar çok nedenim var ki.. İyi ki hayatımdasın, iyi ki benimsin. Seni çok seviyorum bebeğim! Kara gözlüm, gözlerine hapsolduğum.

Sevmek; ellerini tuttuğumda dertlerimi unutmaksa, dizlerine yattığımda mutluluk duymaksa, seninle ölümü göze almaksa o zaman seni seviyorum.

Her gece üstüne açma “Üşütürsün” diyeceğine, herkese kalbini açma “Üzülürsün” deseydin be anne.

Seni bir serçenin gözyaşları kadar sevdiğimi biliyor muydun? Bu sevgim sana az gelecek ama, bilmediğin bir şey var. Serçeler ağladığı zaman ölürler.

Güç erkeğe, güzellik kadına verilir. Ama herşeyi yenen güç yalnız güzele yenilir. Seni seviyorum! Aşkların aşkı birtanem.

Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın. Ve zaten genellikle o daha az sever seni, senin onu sevdiğinden..

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Seni Seviyorum, Çünkü; Her sabah kalktığımda yaşamak için tek nedenim, sen varsın. Fakat seni sevmek için binlerce nedenim var.

Aklım seni düşünüyor. Gözlerim seni arıyor. Kalbim senin için çarpıyor. Yahu bu organlar benim degil mi? Neden hep sana çalışıyor?!

  • erkeklere kapak sözler

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.