Kripto Para Blog

En Güvenilir Kripto Para Hangisidir ?

En Güvenilir Kripto Para Hangisidir ?

En Güvenilir Kripto Para Hangisidir ?

Kripto paralarda güvenlik açısından birçok etken bulunmaktadır. Bu etkenlerden bir tanesinin bile öne çıkması sonucunda büyük düşüşler ile beraber büyük zararlar yaşanabiliyor.

Şu anda Bitcoin en güvenilir kripto para durumunda. Ancak geleceği kimsenin bilemediği gibi Bitcoin (btc) nin de ileride ne duruma geleceği belli olmayabilir.

Bitcoin’in düşüşü ile beraber düşen altcoinler de gösteriyor ki Bitcoin (Btc) ne yönde hareket ederse altcoinler de çok büyük bir şekilde etkileniyor.

Ethereum (ETH) bir çok kaynakta BTC ‘den sonra gelen en güvenilir kripto para olarak piyasada yerini almaya başladı.

Ve Ethereum’un (ETH)’ nin yeni güncellemeleri ile birlikte yükselen artışı da her geçen gün devam etmekle birlikte yatırımcısını güldürüyor. Aynı zamanda Ethereum tabanlı coinler de ETH ‘ye bağlı olarak yükselişe veya düşüşe geçebiliyorlar.

Altcoin sepeti yapıyorsanız ve güvenli kripto para birimleri arıyorsanız malesef ki birçoğu Bitcoin ve Ethereum’dan etkilenmekte ve yükselişlerini ya da düşüşlerini BTC ve ETH ‘ye göre yapmaktadırlar.

Yine de kripto paralara çok fazla güvenmemenizde fayda var.

Çünkü hiç bir Coin size %100 bir güvenlik sağlamaz. Ve piyasaya yeni çıkan Coinler en tehlikeli Coinler arasındadırlar. Bir anda %100 düşebilir veya %100 çıkabilir. Bunun riskini almak size kalmıştır.

Bu yazıda en güvenilir kripto para hangisidir ? Sorusuna cevap verdik. Diğer sorularınızda görüşmek üzere…

#BİTCOİN #ETHEREUM #KRİPTO

 

BUNUDA OKU  Hangi Kripto Para Alınmalı ?
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı