Kripto Para Blog

Hangi Kripto Para Alınmalı ?

Hangi Kripto Para Alınmalı ?

Hangi Kripto Para Alınmalı :

Bu yazımızda hangi kripto paraları tercih edebilirsiniz, hangi kripto paraların potansiyelleri daha yüksek ve hangileri size sabretmeniz sonucunda daha fazla kazandırır. O sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Kripto paralar ile ilgili birçok söylenti var. Hatta Youtube’yi açsanız bile kripto para terimi hakkında birçok kişi zaten video yayınlamış durumda.

Evet, hiç bilgisi olmayan insanlar bile kripto paralar hakkında video atmaya başladılar ve yatırım yapmak isteyenlerin de kafası baya bir karışmış duruma geldi.

Ve bu durum da içinden çıkılmayacak bir hal aldı.

Aslında kripto paralar çok da güvenilir bir yatırım olmadığını daha önceki yazımızda da belirtmiştik

Şu anda size belli kripto paraların örneklerini vereceğim. Çünkü hedefleri olan kripto paralar yatırım için daha güvenli bir hale geliyor.

1 – EOS = Eos kripto’nun da açıkladığı gibi büyük hedefleri var. İlk hedefi 80 dolar olarak belirtiliyor.

2 – ETH = Eth kriptonun aslında hedefi çok yükseklerde. Ne kadar zaman alır bilinmez ama sabreden yatırımcısını güldürmeyi başaran bir Ethereum (ETH) var karşımızda.

3 – DOT = Polkadot’un yatırımcıları çoğunlukla uzun vadeli yatırımcılardır. Yani bu da demek oluyor ki ani düşüşlerden çok fazla etklenmiyor dot.

4 – XRP = Ripple aslında yaşadığı bir çok soruna rağmen ayakta kalmayı başarmış vazgeçmeyen ve hedefi yüskek bir kripto paradır. XRP ‘de uzun vadeli bekleyip zarar eden yatırımcı sayısı çok azdır.

En İyi Kripto Paralar

 

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı