Güzel Sözler

Ayrılık Sözleri

Bu Ayrılık Sözlerini Durumunda Ve bİrçok yerde paylaşabileceğin şekilde hazırladık. Diğer İçeriklerimize de Göz Atmayı Unutma…

Ne güzel olurdu ayrılık olmasaydı, aklıma geldiğinde gözlerim dolmasaydı.

Şu tatlı su göllerine akamıyorum
Artık senin yüzüne de bakamıyorum...

Seni asilce sevdim, yerli yersiz tartışmalar yetmez seni benden ayırmaya.

ayrılık sözleri

En büyük hayali sana sarılmak olan bir insanı nasıl bu kadar kırabiliyorsun?

Hayattaki en acı olay; Merhaba diyen ellerin, elveda diyerek ayrılmasıdır.

Bana unut diyorsun, mademki unutmak o kadar kolay sen onu unut ve bana dön.

Ayrılık dilinden ne olur sanki, sen gittin ellere ben de ölüme.

Bir ölme biçimidir hasret! Yar yüzünün olmadığı, bu yeryüzünde.

ayrılık sözleri

Sensizliğe yelken açtı gözlerim, sensizlik oldu yeni dertlerim.

Giderek daha çok seviyorum seni demişti. O yüzden gitti demek ki.

Ayrı kalmak çok kötü bir şeydir. Özlüyor mu, unutuyor mu bilmezsin.

Bir yere kadar üzülmek bir yerden sonra vazgeçmeyi bilmek gerekir.

Ölüm gibidir ayrılık. O yüzden bekleme gidenleri, ölüler dirilmez.

ayrılık mesajları

Elveda dercesine bakan gözlerine; Eyvallah dercesine çeker giderim.

Dünya’nın en büyük yüküdür; Aklı sende olmayanı, ısrarla yüreğinde taşımak.

En Güzel Ayrılık Sözleri & En Etkili Ayrılık Sözleri

Ayrılık acıdır, acıtır. Çoğu söz ayrılığı anlatmakta yarım kalır. Ayrılanların hissettiği duygular bir ateş gibi yüreği yakan cinstendir. Bu kadar ayrılmak istemeyen varken bu ayrılanlar kimler? İnsan neden ayrılır ki? Buna en güzel cevap ya yeteri kadar sevmiyordur ya da gururu çok incinmiştir. İşte,ayrılık sözleri, iç acıtan sözler

Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gökyüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim…

Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim… Bu şehirleri bu Sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim… Şu an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GÜLÜM… Onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim…

Aşk insanın içini öyle bir yakar ki ayrıldıktan sonra bile unutamayız. Ama o beni hiç sevmemişti.. Hep yalan hepsi bir anlık hayalmiş.

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. Sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…

Şimdi hoşça kal deme zamanı ama sen hoşça kalmayı hak etmiyorsun be gülüm.

BUNUDA OKU  Yoksullukla İlgili Sözler

Çeker gideriz be gülüm kime ne. Gidişinin hüznü gözlerimde, acısı yüreğimde kaldı, gel de dindir bu ıstırabı.

Ben hayatı rakı niyetine içtim, kafayı meze niyetine yedim, hani sarhoşluk kötüydü, sevdiklerimi hep ayıkken kaybettim.

İlişkiler başladığı günden itibaren bitmeye doğru yol alırlar. Yani her ilişkinin bir son kullanma tarihi vardır.

Bir romandın okuyup da bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıp da hükmedemediğim, bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim.

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım. Artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Gitmek istersin. Bazen gidemezsin. Her şey yolunda olsa bile. Her şeyin o olsa bile. Olmaz. Gitmen gerekse bile, Gidemezsin. Unutamam ki, beni hiç tanımamışsın, severken unutmak olmaz anlamamışsın, bunca yıl yalanmış aşkı bulamamışsın, yanı başımdaydın oysa çok uzakmışsın.

Ayrılık vaktiyse duvarda çalan saatte bir klik vururuz yüreğimize. Ölümse soluyan ensemizde derin bir nefes çekeriz içimize.

Geleceği benimle karanlık görüyorsan, umutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderim, sen mutlu olacaksan ben çekerim.

Anlamaz ki seni anlamış olsaydı şimdi yanında olurdu. Uzaklık insanın içindeki yalnızlık da gizlidir.

Evet, acı çekiyorum, Evet çok özlüyorum. Evet, ulan evet onu unutamıyorum. Kime ne? Sormayın artık bana nasılsın? Diye. Boş verin, ben iyiyim işte.

Ayrıldık işte her şey dilediğince olsun pişmanlık gözyaşlarına on numaralık gülüşüm koysun.

Giderken ardına bakma, yakışır bir veda olsun. Hayatımı mahvettin ama güzel roldü helal olsun.

En mutlu gününde yanında yoksa onunlayken bile onsuzluğu yaşıyorsan bil ki terk edilmişsindir yalnızlığı yaşıyorsun ama bilmeden.

Bir plak olsam. Zeki Müren çalsam, bozulsam. Aynı yerde takılsam, hep tekrarlasam. Elbet bir gün buluşacağız.

Gitmek istiyorsa, bırak gitsin! Aklı seninle olmayanın bedeni yanında olmuş ne yazar?

Görmeden varlığına inandığım ve içimde yaşattığım sadece Allah var, gidersen unutulursun o kadar…

Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

BUNUDA OKU  Azrail İle İlgili Sözler

Yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp aşk bildim. Ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim.

Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar. Şimdi bir lades kemiği gibi ortadan ikiye böldük aşkı! Sakın bana dokunma hepsi aklımda!

Sen gittin artık yoksun ve boşuna yağıyor yağmur. Birlikte ıslanamayacağız ki.

Neleri alıp götürmedi ki benden ayrılık; kilometrelerce umut, tonlarca sevgi, taradığım saçları, sıktığım elleri…

Şunu bilmelisin ki ben hava soğuyunca değil, senden soğuyunca üşüdüm. Elveda…

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

Aslında hayat bazılarına kolay, bazılarına zor. Bunun için ayaklarımızın üstünde durmalıyız. Bazen hayaller kurarız ama nafile şimdi hayat bazıları için çok zor. Benim istediğimi ALLAH istemiyorsa sorun bitmiştir.

Ayrılan sevgilinin ardında söylenen sözler ve mesajlar vardır. İnsan sadece bir kez ayrılmaz, her mesaj attığınız zaman, aldığınız her olumsuz cevapta bir kez daha ayrılmış olacaksınız. Sevgili de bir anda hayatınızda söküp atacağınız bir şey değildir. İlk önce kanar, sonra yara bağlar eğer yarayla uğraşmazsan iyileşir. Ne kadar çok uğraşıp, deşersen o kadar zor iyileşecektir. İşte en etkili ayrılık mesajları, sevgiliye ayrılık mesajları;

Ben Sensizdim! Akşamın yaklaştığı saatlerde kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı.

Bizim isyanımız sokaklara güzelim Kaldırımlarda aç yattığımız zamanlara bizim isyanımız senin gibi kahpelere güzelim sevip de terk edildiğimiz zamanlara senin isyanınsa paranın bittiği zamanlarda!

Dudakların titriyordu sevgili, hoşça kal deyişinle ilk kez adam öldürür gibi.

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim gelmezsen kahr olurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Seni günle paylaşmak istedim bana bile yetmez dedi, geceye sordum olmaz diye fısıldadı, yıllara sordum bekle ama boşuna dedi, boynumu bükünce ecelim tamam dedi.

Çekip giden sensin, pes edende. Bir an gelir seven sensin, sevmeyen de. Ama aşk işte bu,ne yapacaksın Sayende alışmayı da öğrendim Beni sevsen de, sevmesen de…

BUNUDA OKU  Hayran Bırakan Sözler

Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder… Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem.

Ayrılığın acısını bende öğrendim. Ağlamayın, ben sizden de beterim. Eğer içinizde dertli yoksa ben dertliyim hepinize yeterim.

Umutsuzluğu ihraç eden bir çok ülkenin herhangi bir şehrinde bıraktım seni,inzivaya çekilmiş bu hikâyenin hüzün dolu tetiğini çoktan çektim,seni öldüreli çok oldu.

Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle geçti yokluğunda, ne kadar istesem de arayamadım, istemediğini düşünerek. Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz. Benim için mutluluğun anlamı sensin, sensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inan. Dön ve bana.

Bugün küskün bir gün var masamda, bütün ayrılıklardan arta kalmış, ayrılık usulca büyür içimde, sonra usulca uzaklaşır.

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. Sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı… Seni çok seviyorum. Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım. Artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

En Güzel Ayrılık Şarkıları

Ayrılık acısı çekenlerin sarıldığı birbirinden güzel ayrılığa dair şarkıları sizler için derledik. Bu şarkıları dinlerken kendinizi kaptırabilirsiniz. Onun için günde iki tanesini dinleseniz yeterli olacaktır:) Fazla kendinizi kaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. İşte ayrılığa dair en etkili şarkılar;

ayrılık şarkıları

Ayrılığın Hediyesi - Ahmet Kaya
Ayrılık da Sevdadandır - Seyduna Türküleri
Ayrılık Vakti - Nurettin Rençber
Son Mektup - Zerrin Özer
İşte Gidiyorum - Kazım Koyuncu
Yitirilen - Umut Altınağaç
Ah Sensiz - İlkay Akkaya
Susarak Özlüyorum - Ahmet Aslan
Geçer Aylar- Seyfi Yerlikaya
Ayrılsak Ölürüz Biz - Ferhat Göçer
Ayrılık - Leman Sam
Duygusal Ayrılık Şiirleri

Etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı