Güzel Sözler

Kızlar İle İlgili Etkileyici Sözler

Kızlar İle İlgili Etkileyici Sözler, Kızlar İle İlgili Etkileyici Yazılar

Erkek konuşurken kadın lafın ortasından konuşmaya dalar ve devam eder. Aynı şeyi erkek yapacak olsa kıyamet kopar.

Düğünlerde kadın kadına dans edenleri görünce kimsenin aklına bir şey gelmez. Erkekler için durum aynı değildir.

Kadınlar ağlar. Ancak tek başına bir köşeye çekilip de yalnız ağlamaz. Kadınlar sadece sevdiği erkek duyabilecekse ağlar.

Evde saatlerce kendi giyimiyle ilgilenen kadın sokağa çıktığında saatlerce başka kadınların elbiseleriyle ilgilenir.

Kadınlar her konuda erkeklerle eşit olmak isterler. Üç istisna: Erkek tuvaletlerine girmek çöpü indirmek ve hesabı ödemek.

Bütün kadınlar kesin bir cevabı olmayan konularda soru sormakta müthiş ustadır. Maksat siz kendinizi sürekli suçlu hissedin.

Karısının göz ucuyla bir başka adama baktığını yakalayabilmiş erkek yoktur. Oysa kadınlar erkeklerini başka kadına baktığı an saniyesinde yakalarlar.

Kadınlar tuvaletin kapağını küçük bir hareketle indirmek yerine tuvaletten salona kadar yürür kocasına söylenir ve tuvalete geri döner.

Kadınlar asla sır saklayamaz. Daha doğrusu kadınlar için bir sırrı en yakın üç arkadaşlarına söylemek sırrı açık etmek kapsamına girmez. Bu mantıkla hepsi en yakın arkadaşlarına söylediklerinden sonunda sırrı bilmeyen kalmaz.

Kızlara Etkileyici Sözler

Kadınlar erkeklerle eşitiz iddiasını sürekli tekrarlamaktan vazgeçtikleri anda erkekler kadınları kendilerinden üstün gördüklerini söyleyebilme fırsatını yakalayacak.

Kadınlar vitrinde gördükleri İndirim lafına dayanamaz. İndirimdeki mal kadında mıknatıs etkisi yapar. 10 tane benzer pabucu olsa indirimde gördüğü ayakkabıyı alır siz Bunların aynısı dolabında var deseniz Sen gerçekten hiç anlamıyorsun lafını yapıştırır.

Kadınlar telefona cevap vermeyi sevmez uzun uzun çalsa dahi rahatsız olmadan açmayabilirler. Lakin telefonda dünyanın en uzun konuşmalarını yapanlar da yine kadınlardır.

Evlilikler aynen kazalar gibidir iki şahit ister.

BUNUDA OKU  Aşk Mektupları

Kritiklere başlayan kadın kritik bir yaşa gelmiş demektir.

Kırmızı ışık kadınlar için makyaj molası işaretidir.

İstisnasız her kadın vermesi gereken bir-iki kilo olduğunu düşünür.

Kadın yatağa yatmadan evvel saçını tarayan tek yaratıktır.

Zengin adam karısının harcadığından daha çok kazanabilen erkek demektir.

Yok bir şeyin anlamı kadınlarda erkeklerinkinden tamamen farklıdır.

Kadınların erkeklerden daha çok para kazandığı tek meslek vardır: Top modellik.

Kestirme yola sapıldığında her kadına bir kaybolacağız korkusu gelir.

Tabiatta kadınlara karşı son sözü söyleyebilecek tek bir doğal yapı vardır: Yankı!

Kızlara Etkileyici Mesajlar

Kadın hakları diye bir şey yoktur çünkü onlar hep haklıdır. Bob Dylan

Bir kadın gitmeyi kafasına koymuşsa ışık olsan da yetişemezsin artık. Emre Karataş

Kadın elinizi tuttuğu anda bilin ki eninde sonunda tepenize çıkacaktır.

Kadınlar kendilerine neler verildiğine değil onlar için nelerden vazgeçildiğine bakar.

İlk mesaj atan kız salak değildir. Onun değerini bilmiyorsan sen salaksın.

Bir kız aşık olduğunda kimse bilmez kız hariç. Erkek aşık olduğunda herkes bilir yine kız hariç.

Kadının dondurmayı nasıl yediğine bakarak karakter testi yapabilirsiniz.

Kadınlar asla haksız değildir. En haksız olduğu konuda bile Kendime göre nedenlerim var der.

Kadınlar durup dururken eve bir buket çiçekle gelen kocadan şüphelenir.

Arkadaşlık ağaca benzer, kurudu mu yeşermez artık. Kalbini kırma dostunun bir daha gönlünü alsan da kalpte leke hep kalır.

Doğruların borcu arkadaşlara iyilik etmektir, kötülük etmek değil. Dostlar aynadır o yüzden hep bana doğruları söyle, dostumun doğruları yaralamaz beni.

Acıların bölüşülmesi değil, sevinçlerin bölüşülmesidir dostluğu yaratan. Acında da mutluluğunda da hep yanındayım dostum.

Kızlar İle ilgili Güzel Etkileyici Sözler

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da.

BUNUDA OKU  Düşmek İle İlgili Sözler

İyi arkadaş, yanında yüksek sesle konuşup düşünebileceğin insandır. Bana hep doğruları söyle çünkü gerçek dostlar ayna gibidir.

Kimsesiz zamanların yalnızlığında, aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde, küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba arkadaşım.

Yastık diye başını ateşe dayayan, yatak diye yılanların üzerinde yatan bir adam, emniyet ettiği bir arkadaşından düşmanlık sezen bir adamdan daha rahat uyur.

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun.

Arkadaşını severken ölçülü sev. Belki bir gün düşmanın olabilir. Dargın olduğun zaman da ölçülü ol ki bir gün arkadaş olursun. Sonra da yaptığına pişman olursun.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun can dostum.

Başka bir kişiyle olan ilişkimizde, kantarın bizim tarafımızdaki ölçeğine birkaç tahıl tanesi kadar hata koyduğumuzda, bazen uygun bir arkadaşlık dengesi yakalarız.

Yalnızca bizim gibi insanlar, benim gibi yaşama delicesine âşık olanlar ve mücadelemize ve eskisinden çok daha iyi olan çalışmaya âşık olan insanlar amacı doğru olarak olduğu gibi görünmeye başlayan ancak bizim gibi insanlar bize kalmış tek bir şans bile olsa dostlarını terk etmezler.

Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle…

Etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı