Güzel Sözler

Uzaklara Dalmak İle İlgili Sözler

Uzaklara Dalmak İle İlgili Sözler, Uzaklara Dalmak İle İlgili Yazılar.

 

Neden durup durup uzaklara dalıyorum bilir misin sevdiğim? Seni özlüyorum, seninle geçirdiğimiz güzel günleri anımsayıp yine seni özlüyorum.

Bazen dalıp gidiyorum çok uzaklarda ve hiç gelmek istemiyorum daldığım o yerlerden. Çünkü oralarda hep sen oluyorsun, senli günlerim oluyor.

Hayallerimde sen, umutlarımda sen, günümde sen, gecemde sen, uzaklara dalan gözlerimde sen. Beni görmek istersen eğer gözlerinin daldığı yerdeyim.

Özlemin yakıp kavuruyor bağrımı ama üşüyorum, sessiz gecelerde senin hayalin ile yaşıyorum, senin olduğun diyarlara dalıp gidiyorum uzaklara.

Dalgınım; dalıp dalıp gidiyorum bu ara, neyi nereye koyduğumu unutuyorum. Dargınım kırıla döküle gidiyorum bu ara. İnsanlar o kadar acımasız ki! Kimi nereye koyduysam bulamıyorum. Cemal Süreya

Gözyaşlarım sessiz çığlıklarım oluyor, çığlığım yükseliyor gökyüzüne ama kimse duymuyor, sonra gözümün önüne sen geliyorsun alıp beni götürüyorsun kendimden, gecemden her şeyden.

Bazen öyle dalıp dalıp gideriz uçsuz bucaksız boşluklara ve İçimizdeki boşluğu doldurmaya çalışırız. Daldıkça derinleşen o korkunç karanlıkta, yüzümüzde eski bir gülümseme, içimizde çektikçe derinleşen eskimeyen bir kederle. Bedirhan Gökçe

Senden uzakta geçmiyor günlerim, bir sevda türküsüdür hep dilimdeki, bir sen varsın hep kalbimde, aklımda, bazen dalıp dalıp gidiyorum uzaklara, senin olduğun diyarlara. Sonra seni çok özlüyorum.

Uzaklara Dalıyorum Sözleri

Dalıp dalıp gidiyorum ben. Bulmuş gibi düşlüyorum ben. Özlüyorum ben. Bir sel gibi bir yer gibi alıp gitti zaman seni, akan yaşlar ırmak oldu beni benden alıp boğdu. Nerde baktığım gözler, nerde tuttuğum eller, gönlüm sararıp soldu, sevgin bir masal oldu. Dalıp dalıp ağlıyorum ben, görmüş gibi koşuyorum ben. Seviyorum ben. Turgay Merih

Başını alıp gidemediğin yerlere dalıp gidersin.

BUNUDA OKU  Hamdolsun Sözleri

Gözleri uzaklara dalan birinin yakınlarda olmayan bir hikâyesi vardır.

Bazen kalkıp gidemediğiniz yere dalıp gidersiniz.

Bir otobüsün arkasından bakara dalan birisi kendini otobüsün içinde bulur.

Uzaklara hapsolmuş duygularınız varsa, çok sık uzaklara dalar gidersiniz.

Ne kadar zaman geçerse geçsin Bazen yine dalıp dalıp gidiyorum gittiğin yollara, günlere.

İyi ki geçiyorsun zaman. Ya acının en derinime işlediği bir anda donsaydın. Mevlana

Sen ateş ol ben külün olayım, sen gece ol ben senin gecene güneş olayım. Ne olur seni çok özledim gel kurbanım olayım.

Her gün batımında gözlerim dalar gider uzaklara, seni özlerim senli günlerime dalar günümü akşam ederim.

Uzaklara Dalmak İle İlgili Mesajlar

Bir şarkı çalıyor sesi kısık radyomda, hayalin geliyor gözlerime, senin hayalin ile dalıp gidiyorum kendimden çok uzaklara.

Dalıp giden birinin anlatamadığı bir yaşanmışı vardır. Çünkü dalıp gitmek hiçbir zaman tek başına olmaz.

Sevdan bir kor alev gibi yüreğimi yakıyor, kalabalık veya yalnızlık hiç fark etmiyor, aklıma sen geldiğin zaman gözlerim hemen dalıyor.

Bir şarkı çalıyor sesi kısık radyomda, hayalin geliyor gözlerime, senin hayalin ile dalıp gidiyorum kendimden çok uzaklara.

Yine seni hatırladım her zaman yaptığım gibi gün batımında, gözlerim uzaklara daldı. Kalbim kalbini, gözlerimde o güzel gözlerini aradı.

Seni özlediğim zaman gözlerim uzaklara, çok uzaklara baktı seni aradı ama yine uzaklardan boş döndü. Seni özledim bir tanem.

Küskünlüğüm hayata değil, içindeki beş para etmez insanlara. Bıkkınlığım ise, onların yüzüne bakmak zorunda kalmam aslında. Yılmaz Erdoğan

Toprakta sen, suda sen, çiçekte sen, esen rüzgarda sen, dalıp gittiğim yerlerde sen. Hayatım hep sen oldun bir tanem seni çok özledim.

Etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı