Şarkı Sözleri

Mithat Dalgıç – Bu Sokak Şarkı Sözleri

Mithat Dalgıç - Bu Sokak Şarkı Sözleri Yayınlandı...

Mithat Dalgıç – Bu Sokak Şarkı Sözleri

 

Şarkı Sözleri :

Nasıl unutursun doğduğun yeri? Veyahut nasıl unutursun söyle dostu abiyi? Nasıl unutursun seni sen yapan fedakar aileyi? Nasıl unutursun harbi kardeşi?

Köşe başlarına koş! Yolu yokuş gençlerin hep umutları yok, Kolay bi’ yol arıyoz! Kapkara bi’ yola çıkıp aydınlığa sürmek zorsa eğer, Işıkları yak, ya da karanlığa doğ!

Karanlığa doğ, inan yolu yok! Bi’ duman alan hep veda ediyor! Cebinde para olanlara efendi, Elinden hayalleri alınana bela deniyor! Bu sokak, kimi zaman evim.

Yok gidecek yerim sanki üstümde bi’ deri. Keser ruhu yüreğimi delip, değil çelik! Çekip alamazsın benden, çalamazsın kesip! (Kesip) Bu sokak, kimi zaman evim.

Yok gidecek yerim sanki üstümde bi’ deri. Söker ruhu yüreğimi delip, değil çelik! Çekip alamazsın benden, çalamazsın kesip! Köşe başlarına koş!

Burda biziz boss moruk patronumuz yok. Emir alıp boyun eğen olmadık hiç, kozları üstümüze oynasalar kurtarır bi’ dost Bak hiç yolu yok! Bak hiç yolu yok dayanamıyoz!

Vakit akıp gider kazanamıyoz! Gariplik üstümüze yapıştığından olsa gerek Burjuvanın sıcaklığına inanamıyoz! Bu sokak, kimi zaman evim. Yok gidecek yerim sanki üstümde bi’ deri.

Keser ruhu yüreğimi delip, değil çelik! Çekip alamazsın benden, çalamazsın kesip! (Kesip) Bu sokak, kimi zaman evim. Yok gidecek yerim sanki üstümde bi’ deri. Söker ruhu yüreğimi delip, değil çelik!

Çekip alamazsın benden, çalamazsın kesip! Karala bizi istersen yarala, Bırakmam yarıda yeminim sokak adına Ün, para, pul da sizin olsun değil umrumda Artık hedef tek bi’ parça çıkmak hafta sonuna

Sonunda! Altımızda makina, ceplerimiz para, Ceplerimiz para oğlum oğlum tömbekimiz yanar, Boş gezerdik akardı bak zaman ama Eğlencemiz korkusuz yüreklerimiz kadar! (kadar) Bu sokak, kimi zaman evim. Yok gidecek yerim sanki üstümde bi’ deri. Keser ruhu yüreğimi delip, değil çelik!

BUNUDA OKU  Gökhan Özgen - Sevgi Seli Şarkı Sözleri

Çekip alamazsın benden, çalamazsın kesip! (Kesip) Bu sokak, kimi zaman evim.

Yok gidecek yerim sanki üstümde bi’ deri. Söker ruhu yüreğimi delip, değil çelik!

Çekip alamazsın benden, çalamazsın kesip!

Mithat Dalgıç – Bu Sokak Şarkı Sözleri

Etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı