Şarkı Sözleri

ROE – Seni Görünce Şarkı Sözleri

ROE - Seni Görünce Şarkı Sözleri Yayınlandı...

ROE – Seni Görünce Şarkı Sözleri

 

Şarkı Sözleri :

Bass gibi vuruyor kalbim seni görünce. N’apıyım? Bu güzellik değil ama adil. (Oo) Açılamam sana daha değil. Fitbird var onun da bi’ vakti. (Yea) Gözlerimin içine bak bi’.

Anlamsız sensiz bu takvim. Ederim adımlarını takip. Bass gibi vuruyor kalbim seni görünce. N’apıyım? Bu güzellik değil ama adil. (Oo) Açılamam sana daha değil.

Fitbird var onun da bi’ vakti. Hook x1 (Yea) Fitbird var onun da bi’ vakti. Fitbird var onun da bi’ vakti. (Yea)

Fitbird var onun da bi’ vakti. Fitbird var onun da bi’ vakti. Verse (Yea) Onun da bi’ vakti var. Enerjin bi’ yaz reklamı sanki Algida. Tabularımı yıktın, kalbimde tadilat. Yea bebeğim bana

Insta’dan takip at. Geri döneyim sana. Kapında köleyim. Bütün paramı böleyim, sen iste fıstık öleyim. Pencerene gelip çalıp ıslık seni göreyim.

Güneşim ol benim, her an yörüngende döneyim. Kucağında köpeği, Gözünde Bvlgari Cüzdanı Louis V, içinde full money. Varsa vaktin benle biraz daha dur mami.

Ayakkabılarını çıkarma, uu come in. Bu şişeyi devirip benimle dans et. Sen olmayınca bu çöker eve kasvet. Gitme bu gece kendini bana hapset.

Bridge x1 Bass gibi vuruyor kalbim seni görünce. N’apıyım? Bu güzellik değil ama adil. (Oo) Açılamam sana daha değil.

Fitbird var onun da bi’ vakti. (Yea) Gözlerimin içine bak bi’. Anlamsız sensiz bu takvim. Ederim adımlarını takip. Bass gibi vuruyor kalbim seni görünce. N’apıyım?

Bu güzellik değil ama adil. (Oo) Açılamam sana daha değil.

Fitbird var onun da bi’ vakti. Hook x1 (Yea) Fitbird var onun da bi’ vakti. Fitbird var onun da bi’ vakti. (Yea) Fitbird var onun da bi’ vakti. Fitbird var onun da bi’ vakti.

BUNUDA OKU  Medusa - Ötesi Yok Şarkı Sözleri

ROE – Seni Görünce Şarkı Sözleri

Etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı