Güzel Sözler

Bugatti İle İlgili Yazılar

Bugatti İle İlgili Yazılar, Bugatti İle İlgili Sözler.

Bugatti dünyanın en hızlı arabası ve bu Bugatti sözleri de bu tarz bir arabaya yakışır sözler olmaksızın BUgatti kendisi ile yarışan Ferrari Ve Lamhburgini’ye de Bu tarz Bugatti sözleriyle gönderme yapıyor…

Dünyanın en hızlı ve en pahalı arabası Bugattidir, diğerleri beni ilgilendirmez…!

Bugattin varsa gazla düşünme.

Ne ferrari ne maserati, buralar hep bugatti…

Bugattiye laf atma pişman olursun, geriye dönüp bakamazsın çünkü bugatti çoktan gitmiştir.

Güzel bir kutlama!’ Bugatti’nin yeni otomobili için bunları söylesek, kelimeler yerini bulmuş olur. Markanın hepsinin siyah, karbon fiber gövdeli el yapımı yeni arabası, kendini geçmiş durumda. Bugatti’nin en son güzel oyuncağı olan “La Voiture Noire” aynı zamanda bir rekortmen. Fransız araba üreticisinin bu en son sürümü, sadece şıklık ve sofistike bir işaret değil aynı zamanda şimdiye kadarki en expensive otomobil.

Daha önce yaklaşık 11 milyon Euro’luk fiyatıyla rekoru elinde tutan Rolls-Royce Sweptail’in rekoru, gizemli bir alıcıya 16.5 milyon Euro’ya satılan La Voiture Noire tarafından kırıldı.

Marka en pahalı otomobili için, 1937’de ürettiği 57 SC Atlantic modelinden referans aldığını söylüyor. Bugatti Başkanı Stephan Winkleman, “Bu sadece bir motor değil, aracın kalbi ve teknik bir şaheser. Dünyada böyle bir motoru olan başka bir araba yok” diyor.

Derinlemesine parlak görünümlü araçta 4 turbolu 8.0 litrelik W16 silindirli 1479 beygir gücünde bir motor bulunuyor. Ve bu da Aston Martin DB11’in iki katı demek.

Sadece bir adet üretilen bu aracı Volkswagen grubunun eski CEO’su Dr. Ferdinand Piech’in satın aldığı iddia edildi.

BUNUDA OKU  Sadakat İle İlgili Sözler
Etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı