Güzel Sözler

Ferrari İle İlgili Yazılar

Ferrari İle İlgili Yazılar, Ferrari İle İlgili Sözler.

Ferrari günümüzde ki en hızlı arabalardan biri olup Ferrari Markası kendisine büyük hayranlar toplayıp insanların Ferrari ismini sevmesini başarmıştır… Enzo Ferrari, ferrariyi piyasaya sürmesinin ardından bir çok firma Ferrari ile yarışa girmek istemiştir ancak Ferrayi rakip olan o zamanlarda bir tek Lamburghini olmuştur.

Ve Ferrari Yarış arabaları ile Formula 1 (F1) Yarışlarında boy göstermiştir ve ferrari markası olarak pistlere çıkmıştır. Ve F1 lerde Ferrariler zirvelere çıkmaya başlayınca insanlar tarafından daha fazla tutulmustur.

Ferrarin varsa bas gaza…

Yine çıktım yollara bir ferrari görmeden dönmem geriye.

Ne lamburghini ne bugatti, Bize her yerde Ferrari!

Sadece Kırmızı değil, Her rengin güzel Ferrari…

Sen benim ol gerisi önemli değil ferrari

En güzel markadır Ferrari.

Sana kırmızı çok yakışıyor Ferrarim.

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Grubu CEO’su Sergio Marchionne, Detroit fuarında yaptığı söylemerde grubunda ki İtalyan lüks otomobil efsanesi Ferrari’nin 2019 yılı sonu veya 2020 başında ilk SUV modelini piyasaya taşıyacağı, yüzde yüz elektrikli otomobilin ise yolda olduğunu söyledi. Aynı zamanda Ferrari’nin de CEO’su olan Marchionne, piyasaya sürecekleri ilk SUV modelinin piyasanın en hızlısı olacağını belirterek ilk olarak Lamborghini’ye yaptı. Lamborghini Detroit’te ilk SUV modeli Urus’u tanıttı.

Marchionne, artık bu tarz lüks otomobilleri elektrikli hale getirmenin önemli bir yetenek olduğunu ve alıcılara bunun sözünün verilmesi gerektiğini söyledi. 65 yaşındaki CEO, “Yapacağız çünkü yapmak zorundayız. İlk olarak Ferrari’nin hibrit versiyoları gelecek ve bu noktadan yüzde 100 elektrikli araçlara ulaşmak daha basit” diye söyledi. Marchionne, otomobil üreticilerinin yeni teknolojiler dünyasında ayakta kalabilmek için kendilerini yeniden keşfetmeleri için on yıldan daha kısa bir süreye sahip olacağını düşünüyor.

BUNUDA OKU  Akıllı Mesajlar
Etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı