Güzel Sözler

Lamburghini Yazıları

Lamburghini Yazıları, Lamburghini Sözleri.

Lamburghini hepimizin bildiği lüks spor arabalardır. Peki Lamburghininin bu kadar lüx olmasını sağlayıpta Ferrari, Bugatti gibi arabalar ile yarışmasını sağlayan nedir? Tabii ki de ihtişamı… Lamburghini çoğu insan tarafından hızlıca sevilen ve ilgi gösteren bir lüx otomobil olmuştur.

Lamburghininin çeşitli arabaları ve Gallardo gibi çok fazla beğenilen modelleri mühendisler tarafından yazılıp çizilmeye devam ediyor…
Ve bugün de Lamburghini büyük bir hız ile üretimine devam ediyor.

sellektör yapmanıza gerek yok , zamanı gelince hepinize yol vericem. Lamburghini ..

Lamburghinin varsa bin git her yere.

Ben koy ortaya her şeyini, çünkü bu bir Lamburghini

Ferruccio Lamborghini kendi marka logosunda, kendi burcu olan boğa burcu simgesini kullanmıştır. Ve bunun için de Lamborghini’nin birçok otomobilinde Miura, Gallardo, Diablo, Murcielago gibi boğa adları kullanılmıştır.

Lamborghini Murcielago’nun Murcielago SV isimli yeni bir versiyonu bulunuyor. Süper hızlı anlamına gelen Murcielago SV, el yapımı olup; kapıları ve çatısı hariç tamamı karbon fiberden yapılmış aracın üretiminde tam 130 kişi çalışmıştır.

2005 yılında İtalyan polisleri, suçluları kovalamak için yeni bir model olan Lamborghini Gallorado’yu kullanmaya başladılar. Son teknoloji polis araç-gereçleriyle donatılmış olan bu otomobilde, ayrıca organ nakillerinde ulaşım için kullanılabilecek bir de soğutucu kasa bulunmaktadır.

55 yıl önce bir Miura’ya; sadece Dean Martin, Frank Sinatra ve Rob Stewart gibi çok ünlü ve varlıklı isimler sahip olabiliyordu. Hatta Frank Sinatra yapmış olduğu bir söyleşide, eğer bir kişi olmak istiyorsanız bir Ferrari satın alacağınızı, ancak zaten çoktan bir kişi olmuşsanız bir Lamborghini’ye sahip olacağınızı, söylemişti.

BUNUDA OKU  Karaktersizlere Sözler
Etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı